Menu Zamknij

Zajęcia dla dzieci z robotyki z elementami programowania i Matcraft w naszych centrach edukacyjnych

Centrum Edukacyjne Happy Robot
ul. Gwieździsta 7a,
30-383 Kraków
(Ruczaj/Kobierzyn)

Centrum Edukacyjne Happy Robot
os. Albertyńskie 21b,
81-853 Kraków
(Nowa Huta)

Zajęcia oferowane przez Happy Robot organizujemy również w naszych Centrach Edukacyjnych w Krakowie. Rodzice zainteresowani rozwojem swojego malucha chętnie przyprowadzają do nas swoje dzieci, aby uczyły się one kodowania, robotyki, a także matematyki poprzez gry i zabawy. W tym celu wykorzystujemy akcesoria, które kocha każdy przedszkolak czy uczniowie pierwszy klas podstawówki – między innymi klocki Lego oraz grę Minecraft. Dzięki temu nie tylko efektywnie przekazujemy widzę, ale przede wszystkim sprawiamy, że nauka ta staje się doskonałą rozrywką dla maluchów!

Lego robotyka i Matcraft – sprawdzone metody nauki

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć, które stworzyliśmy w oparciu o nowoczesne podejście do pedagogiki. W Happy Robot doskonale rozumiemy potrzebę rozwoju systemu edukacji, dlatego też oferujemy program, który z całą pewnością trafi do głowy każdego malucha. W ramach organizowanych przez nas lekcji, uczymy między innymi matematyki, programowania, kodowania, a także robotyki, a to wszystko dzięki grom i zabawom, które maluchy z całą pewnością pokochają.

Nauka poprzez to, co lubią dzieci

Doskonale rozumiemy, że siedzenie w ławce nie pomaga maluchom w pozyskiwaniu wiedzy. Niekiedy się one nudzą, nie potrafią utrzymać uwagi na tym, co mówi nauczyciel i co pokazuje na tablicy. Zamiast tego staramy się angażować dzieci w nasze zajęcia poprzez wykorzystanie grywalizacji, storytellingu oraz jeszcze wielu innych narzędzi, które doskonale mogą się przysłużyć nauce, czego firma Happy Robot jest dowodem. Dlatego zapraszamy do sprawdzenia oferty naszych zajęć, jakie organizujemy w Krakowie.