Menu Zamknij

Dni Otwarte 25. i 26. września 2021

Zapraszamy na nasze Dni Otwarte!

Szczególnie polecamy warsztaty Matcraft (teraz 2 poziomy nauki!),, a także warsztaty z robotyki prowadzone z użyciem edukacyjnych zestawów LEGO – WeDo, WeDo 2.0 i LEGO Mindstorma, a także programowanie w Scratchu. Zapewniamy liczne atrakcje, takie jak foto budka dzięki której uwiecznimy tego dnia dobrą zabawę, a także pokaz baniek mydlanych. Do tego każde dziecko otrzyma od nas pamiątkowy balonik związany z grą Minecraft. Liczymy, że widzimy się z Wami 25. i 26. września. Warsztaty odbywać się będą w godzinach 9-14 (sobota) i 10-15 (niedziela) wg ustalonego harmonogramu. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

Zapraszamy Was do naszej nowej lokalizacji, w której odbędą się Dni Otwarte, jak później również warsztaty cykliczne. Adres tego miejsca to Kraków – osiedle Albertyńskie 21b (nad sklepem Żabka) Bieńczyce – Nowa Huta. Drugą naszą lokalizacją tradycyjnie jest Kraków – Ruczaj, ul. Gwieździsta 7a.

Dokładny harmonogram naszych warsztatów przedstawimy Wam wkrótce, a dla tych którzy już dziś chcieliby wiedzieć więcej, czego się spodziewać prosimy o telefon pod 723 086 052 lub mail biuro@happyrobot.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *