Menu Zamknij

Zajęcia z programowania dla dzieci, robotyka, Matcraft - ul. Gwiaździsta 7a

Zajęcia oferowane przez Happy Robots organizujemy również u nas w Krakowie przy ul. Gwieździstej 7a (Ruczaj). Rodzice zainteresowani rozwojem swojego malucha chętnie przyprowadzają do nas swoje dzieci, aby uczyły się one kodowania, robotyki, a także matematyki poprzez gry i zabawy. W tym celu wykorzystujemy akcesoria, które kocha każdy przedszkolak czy uczniowie pierwszy klas podstawówki – między innymi klocki Lego oraz grę Minecraft. Dzięki temu nie tylko efektywnie przekazujemy widzę, ale przede wszystkim sprawiamy, że nauka ta staje się doskonałą rozrywką dla maluchów!

Lego robotyka i Matcraft – sprawdzone metody nauki

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć, które stworzyliśmy w oparciu o nowoczesne podejście do pedagogiki. W Happy Robots doskonale rozumiemy potrzebę rozwoju systemu edukacji, dlatego też oferujemy program, który z całą pewnością trafi do głowy każdego malucha. W ramach organizowanych przez nas lekcji, uczymy między innymi matematyki, programowania, kodowania, a także robotyki, a to wszystko dzięki grom i zabawom, które maluchy z całą pewnością pokochają.

Nauka poprzez to, co lubią dzieci

Doskonale rozumiemy, że siedzenie w ławce nie pomaga maluchom w pozyskiwaniu wiedzy. Niekiedy się one nudzą, nie potrafią utrzymać uwagi na tym, co mówi nauczyciel i co pokazuje na tablicy. Zamiast tego staramy się angażować dzieci w nasze zajęcia poprzez wykorzystanie grywalizacji, storytellingu oraz jeszcze wielu innych narzędzi, które doskonale mogą się przysłużyć nauce, czego firma Happy Robots jest dowodem. Dlatego zapraszamy do sprawdzenia oferty naszych zajęć, jakie organizujemy w Krakowie przy ul. Gwieździstej 7a (Ruczaj).

Jeśli interesują Państwa zajęcia organizowane w naszej siedzibie, pod adresem Gwieździsta 7a, proszę wybrać lokalizację "Ruczaj/Dębniki".