Menu Zamknij

Minecraft Przygoda – edycja jesień 2022

Hej, hej, hej… Mamy dla Was świetną informację dotyczącą Minecraft Przygody. Od 1. października ruszamy z drugą edycją tych przebojowych zajęć. Zapraszamy wszystkich miłośników tej gry z klas I-IV szkoły podstawowej na nasze odlotowe zajęcia. Dzieci, które chodziły do nas na edycję wiosenną doskonale wiedzą czego się spodziewać – przygotowaliśmy dla nich drugą edycję, kolejne 5 trzygodzinnych spotkań w soboty (3 lokalizacje).

Kolejne 5 przygód, innych, nowych tematów, o nieco wyższym stopniu wyzwań niż wiosną. Za to dla dzieci, które jeszcze nie brały udziału w tych zajęciach proponujemy 5 spotkań, gdzie będziemy ponownie stawiać czoła wyzwaniom, które były wiosną. Znowu będą Bed Warsy, Obrona Wioski czy Sky Block. Pamiętajcie, że każdy uczestnik Minecraft Przygody otrzyma od nas plastikową kartę, gdzie bedzie zbierał specjalne naklejki (diaxy), które na koniec nagrodzimy maskotką postaci z gry Minecraft lub plastikową kartą Matcraft (wybraną przez uczestnika).

Szczegóły co do cen, lokalizacji i harmonogramu poszczególnych Przygód znajdziecie na https://przygoda.happyrobot.pl. Pamiętajcie, że można zapisywać się na kilka przygód naraz lub na pojedyncze zajęcia, pierwsze czy kolejne, bez znaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *