Menu Zamknij

Minecraft Przygoda

Minecraft Przygoda - edycja wakacje 2023

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 10 lat na nasze zajęcia. Wprawdzie jest to cykl 5 spotkań, ale nie trzeba się zapisywać na wszystkie warsztaty, można wziąć udział tylko w jednych czy dwóch...). Nasze zajęcia trwają 2,5-3 godziny (w zależności od terminu i przedzielone 20 minutową przerwą). Ich pierwsza część to Minecraft Przygoda, czyli dzieci mają za zadanie zmierzyć się z zadaniem fabularnym - znaleźć jakieś przedmioty, rozwiązać zagadkę logiczną, obronić wioskę obronić własne łóżka czy niszczyć łóżka przeciwnika (Bed Wars), wyjść z zamkniętego terenu czy pomieszczenia. Potem następuje część edukacyjno - zadaniowa, która najkrócej mówiąc polega na tym, że uczymy dzieci gry, jak lepiej korzystać z narzędzi, które mają do dyspozycji, jak używać trików i zaklęć, by osiągać lepsze efekty w grze, jak programować proste rzeczy, jak pisać komendy i inne. Wreszcie na koniec dzieci będą mogły korzystać z trybu kreatywnego, gdzie będą mogły pograć z kolegami (multiplayer), zbudować własne konstrukcje.

Tytuły poszczególnych Przygód, zgodnie z kolejnością:

edycja I:
1. Obrona Wioski
2. Skyblock
3. Ucieczka z Kresu
4. Bed Wars
5. Świńska Przygoda

edycja II:
1. Bed Wars (II)
2. Ucieczka z Krypty Czarnoksiężnika

Uczestnikami zajęć Minecraft Przygoda mogą być dzieci z klas I - IV. Dzieci młodsze można zapisać pod warunkiem, że uczestnik w stopniu podstawowym zna grę Minecraft, umie czytać (na poziomie I klasy), umie się posługiwać myszką komputerową. Dzieci starsze niż te z IV klasy mogą być uczestnikami naszych zajęć pod warunkiem, że ich umiejętności gry Minecraft nie są zbyt wysokie.

* w wieku 7-10 lat (w przypadku właściwego operowania myszką i minimalnej umiejętnosci czytania też dzieci 6-letnie)
* chcące lepiej nauczyć się korzystać z gry Minecraft i jej funkcjonalności
* chcące rozwiązywać zagadki i zadania fabularne oraz logiczne, które przygotowaliśmy w grze Minecraft.

Dziecko, które będzie uczestniczyło w co najmniej pięciu zajęciach z cyklu otrzyma plastikową kartę z wybraną postacią z kart Matcraft (ponad 70 postaci do wyboru, za wyjatkiem kart z serii złotych i tematycznych).

Karty kolekcjonersko - rabatowe

Każdy uczestnik warsztatów Minecraft Przygoda otrzyma kartę kolekcjonersko - rabatową, której awers będzie dokumentem poświadczającym uprawnienia do rabatu w wysokości 15% na usługi Happy Robot lub Matcraft organizowane w lokalach Happy Robot (urodziny, półkolonie, warsztaty cykliczne) - nie dotyczy zajęć w szkołach. Z kolei na rewersie będzie wizerunek postaci z naszych kart, rozdawanych dzieciom w szkołach.

* Pięć 2,5-3-godzinnych spotkań (w zajęciach można uczestniczyć pojedynczo, nie stanowią one cyklu koniecznego do zaliczenia w całości)
* Doskonalenie umiejętności gry w Minecraft (komendy, zaklinania przedmiotów, enczantowania, programowania na red stonie, ...)
* Grę w trybie multiplayer (możliwość interakcji z innymi uczestnikami gry).

5 lokalizacji do wyboru!

Przygody realizowane w Wakacje 2023.

Cena za pojedyncze spotkanie: 60 zł
W przypadku zapisu na cały tydzień (5 Przygód) 50zł taniej.

Wybierz lokalizację i termin by przejść do formularza zapisów, połączonego z systemem płatności.

Szkoła Podstawowa nr 111 – Bieżanów
ul. Bieżanowska 204, Kraków

Szkoła Podstawowa nr 130 (ZSP 5) – Mistrzejowice/Nowa Huta
os. Oświecenia 30, Kraków