Menu Zamknij

Przedszkola – Warsztaty cykliczne

Rok Szkolny 2023/24:
Byliśmy w Państwa przedszkolu w poprzednim roku szkolnym? To spokojnie, jesteśmy w trakcie ustalania szczegółów ze szkołą. Przyślemy Państwu SMSa gdy oferta się pojawi. Ewentualnie zapraszamy do wypełnia formularza jeśli zmieniły się twoje dane kontaktowe lub jesteś nowym klientem.

Zajęcia w przedszkolach organizujemy na terenie całego Krakowa i okolic.
Nasza oferta dla szkół składa się z dwóch głównych propozycji zajęciowych:
- Robotyka Elfik - dla dzieci 3+ - na zestawach Lego Duplo
- Robotyka Skrzat - dla dzieci 5+ - na zestawach Lego WeDo

Dla każdego przedszkola, w której prowadzimy zajęcia, przygotowujemy dedykowaną ofertę, w oparciu o zainteresowanie rodziców i podziały godzin uczniów w uzgodnieniu z dyrekcją.
Jeżeli organizujemy w Państwa szkole zajęcia, to w placówce powinny wisieć nasze plakaty oraz dostępne są ulotki z linkiem do dedykowanej oferty. Ewentualnie prosimy o wypełnienie formularza wstępnego, a szczegółową ofertę wyślemy Państwu mailem lub SMS z odpowiednim linkiem.

Jeżeli natomiast jeszcze nas nie ma w Państwa przedszkolu, to zapraszamy do wypełnienia formularza zapisu wstępnego, aby zgłosić zainteresowanie organizacją zajęć. W tym miejscu pragniemy również zauważyć, że dyrektorzy, którzy na początku roku szkolnego odrzucają naszą propozycję organizacji zajęć, często zostają do nich przekonani właśnie przez Państwa, jako Rodziców, już po jednym spotkaniu, czy Radzie Rodziców (w niektórych szkołach Rada Rodziców decyduje o zajęciach dodatkowych organizowanych w placówce), co pokazuje, że mają Państwo realny wpływ na życie przedszkola.
Zapraszamy oczywiście do kontaktu telefonicznego aby uzyskać szczegółowe informacje, o tym jak oddolnie zorganizować grupę zajęciową w Państwa przedszkolu.