Menu Zamknij

Szanowni Państwo
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 158 wyszła naprzeciw naszej propozycji (a także rodziców, którzy do nas dzwonią z pytaniami) uruchomienia zajęć dodatkowych z robotyki i Matcrafta w Państwa placówce. Jednocześnie zachowując pełną ostrożność ze względów bezpieczeństwa na panującą obecnie sytuację i konieczność spełnienia wymogów sanitarnych przy prowadzeniu zajęć edukacyjnych z dziećmi.
W związku z tym na tym etapie tworzenia grup zajęciowych przyjmujemy WSTĘPNE zapisy na poszczególne zajęcia, bez wskazywania konkretnych dni i godzin, w których zajęcia miałyby się odbywać. Chcemy zebrać dane co do liczby chętnych, na które zajęcia, z których klas pochodzą dzieci. W drugim etapie takie wstępne deklaracje rodziców przedłożymy Dyrekcji SP 158 by przeanalizować te dane, by w efekcie zaproponować Państwu konkretną propozycję zajęć. Prosimy o zapisywanie dzieci (wstępnie, bez zobowiązań) przez nasz system, z ewentualnym wskazaniem preferowanych dni, które by Państwu najbardziej odpowiadały.
Zapraszamy

  • Jeśli w Państwa szkole podanych jest kilka grup danego kursu, to proszę tu podać jej specyfikę, np. godzinę rozpoczęcia się zajęć.