Menu Zamknij

Szanowni Państwo
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 158 wyszła naprzeciw naszej propozycji (a także rodziców, którzy do nas dzwonią z pytaniami) uruchomienia zajęć dodatkowych z robotyki i Matcrafta w Państwa placówce. Jednocześnie zachowując pełną ostrożność ze względów bezpieczeństwa na panującą obecnie sytuację i konieczność spełnienia wymogów sanitarnych przy prowadzeniu zajęć edukacyjnych z dziećmi.
W związku z tym na tym etapie tworzenia grup zajęciowych przyjmujemy WSTĘPNE zapisy na poszczególne zajęcia, bez wskazywania konkretnych dni i godzin, w których zajęcia miałyby się odbywać. Chcemy zebrać dane co do liczby chętnych, na które zajęcia, z których klas pochodzą dzieci. W drugim etapie takie wstępne deklaracje rodziców przedłożymy Dyrekcji SP 158 by przeanalizować te dane, by w efekcie zaproponować Państwu konkretną propozycję zajęć. Prosimy o zapisywanie dzieci (wstępnie, bez zobowiązań) przez nasz system, z ewentualnym wskazaniem preferowanych dni, które by Państwu najbardziej odpowiadały.
Zapraszamy

  • Jeśli w Państwa szkole podanych jest kilka grup danego kursu, to proszę tu podać jej specyfikę, np. godzinę rozpoczęcia się zajęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *