Menu Zamknij

Strona Główna

Zajęcia w szkołach

Po co nudzić się na świetlicy? Można w tym czasie pouczyć się z nami!

Zajęcia cykliczne u nas

Robotyka i Matcraft w naszych Centrach Edukacji. Co tydzień od poniedziałku do soboty.

Urodziny i Imprezy

Niezapomniana impreza dla twojego dziecka! Z robotyką lub Minecraftem.

Półkolonie

Pięć dni nauki przez zabawę! Robotyka, Matcraft i inne atrakcje!

Wakacje 2023

Tradycyjnie zapraszamy wszystkie dzieci od 5 do 11 lat na nasze półkolonie. Zapisy na półkolonie z Matcraftem i robotyką zostały już uruchomione - https://wakacje.happyrobot.pl/polkolonie/. Cena tegorocznych półkolonii zaczyna się już od 449 pln! Szczegóły znajdziecie na naszych podstronach.
Bliżej wakacji także opublikujemy ofertę Warsztatów Wakacyjnych - zajęć z Minecraftem i Robotyką w luźniejszej formie.
Serdecznie zapraszamy.

Minecraft Przygoda - edycja jesień/zima 2022

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 10 lat na nasze zajęcia pod nazwą Minecraft Przygoda. Wprawdzie jest to cykl 5 spotkań, ale nie trzeba się zapisywać na wszystkie warsztaty, można wziąć udział tylko w jednych czy dwóch...). Nasze zajęcia trwać będą 2,5-3 godzin (przedzielone 20 minutową przerwą). Ich pierwsza część to Minecraft Przygoda, czyli dzieci mają za zadanie zmierzyć się z zadaniem fabularnym - znaleźć jakieś przedmioty, rozwiązać zagadkę logiczną, obronić wioskę, wyjść z zamkniętego terenu czy pomieszczenia. Potem następuje część edukacyjno - zadaniowa, która najkrócej mówiąc polega na tym, ze uczymy dzieci gry, jak lepiej korzystać z narzędzi, które mają do dyspozycji, jak używać trików i zaklęć, by osiągać lepsze efekty w grze, jak programować proste rzeczy, jak pisać komendy i inne. Wreszcie na koniec dzieci będą mogły korzystać z trybu kreatywnego, gdzie będą mogły pograć z kolegami (multiplayer), zbudować własne konstrukcje.

Zajęcia cykliczne u nas

Robotyka i Matcraft w naszych Centrach Edukacji. Co tydzień od poniedziałku do soboty.

Już od małego warto się uczyć matematyki i kodowania. Dla dzieci mniejszych i większych proponujemy nowoczesne metody nauczania poprzez gry i zabawy. Robotyka z wykorzystaniem klocków Lego? A może programowanie podczas gry w Minecraft? Z Happy Robot wszystko jest możliwe! Oferujemy nie tylko zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci, ale także organizujemy półkolonie dla naszych przyszłych matematyków. Zapraszamy do sprawdzenia całości usług – ciekawych zajęć, eventów, jakie oferujemy w Happy Robot.

Zajęcia dla szkół – zapraszamy do współpracy

Czekanie w świetlicy nie musi być wcale nudne dla naszych pociech. Dlatego też zapraszamy szkoły do współpracy – niech świetlica również stanie się miejscem, gdzie maluchy (zarówno te starsze, jak i młodsze) poszerzają swoją wiedzę na temat matematyki.

Dla przedszkoli, dzieci w pierwszej klasie i starszych roczników

Nasze półkolonie oraz zajęcia z zakresu robotyki, kodowania i matematyki organizowane są głównie dla tych najmłodszych pociech, zarówno będących w zerówce, jak i dla tych które chodzą do pierwszych klas szkoły podstawowej (i wyższych). Nie czekaj, już teraz sprawdź ofertę Happy Robot i pozwól, żeby Twoje dziecko rozwijało swoje pasje z nami.